Puławy

Data realizacji: 2015.12

Przewodnik mobilny po Puławach, mieście, które kojarzy się z zielenią, wspaniałą historią, architekturą i wypoczynkiem. Stąd dotrzemy do Kazimierza Dolnego, Janowca nad Wisłą, Nałęczowa, Końskowoli, Bochotnicy, Wąwolnicy, Parchatki, Gołębia i wielu innych ciekawych miejsc w regionie.

 
W przewodniku mobilnym po Puławach znajdziemy najciekawsze obiekty i trasy spacerowe w mieście i okolicy. Atutem aplikacji jest też sekcja prezentująca wydarzenia kulturalne w regionie, a także najnowsze aktualności dotyczące różnych aspektów życia publicznego. Prócz wyczerpująco opisanych obiektów, szlaków turystycznych, wydarzeń oraz aktualności aplikacja jest także bazą wspaniałych zdjęć prezentujących miasto i okolice. Przewodnik mobilny "Puławy" zawiera także planer, do którego można dodać szczególnie interesujące trasy, wydarzenia i obiekty, oraz skaner kodów QR.
 
Treści zawarte w aplikacji zostały opracowane na podstawie wcześniej wydanego przewodnika "Puławy i okolice" - bogato ilustrowana, pełna ciekawostek, informacji krajoznawczych i praktycznych, publikacja także zachęca do odkrywania miasta.

zamawiający:

UM Puławy

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.