Leszno. Przewodnik miejski

Data realizacji: 2014-06

"Leszno. Przewodnik miejski" to oficjalna aplikacja mobilna Miasta Leszna, stworzona z myślą o mieszkańcach i turystach. Pomaga w zaplanowaniu wolnego czasu i zorganizowaniu pobytu w mieści, dostarcza informacji na temat miejsc, które warto odwiedzić. 

 
Leszno zaprasza turystów i mieszkańców do korzystania z nowego przewodnika po mieści w formie aplikacji mobilnej. Obiekty dostępne w przewodniku zostały podzielone na kilka kategorii: zabytki, noclegi, gastronomia, atrakcje turystyczne itp. Zaznaczone są one także na mapie, a dzięki funkcji wyznaczania trasy z łatwością można odnaleźć do nich drogę. Mobilny przewodnik zawiera także informacje o szlakach turystycznych w okolicy: konnych, rowerowych, pieszych, kajakowych i architektury drewnianej. Użytkownik może dodać poszczególne elementy do planera, a o najświeższych wiadomościach będzie powiadamiany za pomocą powiadomień push. 
 
Aplikacja stworzona w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

zamawiający:

UM Leszno

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.