Siedlce - aplikacja mobilna

Data realizacji: 2014-06

Aplikacja mobilna "Siedlce – otwarta brama w Dolinę Bugu" jest doskonałym przewodnikiem po wschodnich terenach województwa mazowieckiego. W ramach projektu powstała także strona internetowa, przewodnik drukowany oraz mapa, realizowane były także działania PR. 

 "Siedlce - otwarta brama w Dolinę Bugu" to projekt zakładający promocję miasta poprzez realizację różnorodnych projektów. Rozbudowane informacje o mieście znajdujące się w aplikacji mobilnej ułatwiają poznawanie jego historii. Aplikacja dostarcza także garść najświeższych informacji o imprezach i ofercie kulturalno-rekreacyjnej. Znaleźć tu można także bazę obiektów, podzielonych na kategorie, m.in. noclegi i lokale gastronomiczne. Kolejną atrakcyjną częścią aplikacji są questy, będące świetną propozycja połączenia aktywnego wypoczynku z turystyką odkrywczą i poznawczą. 
 
 
 

zamawiający:

Urząd Miasta Siedlce

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.