Biała Podlaska

Data realizacji: 2015-04

Biała Podlaska od pięciu wieków jest znaczącym ośrodkiem na kulturowym pograniczu wschodu i zachodu Europy. Do zwiedzania tych terenów zachęca nowoczesna strona www zintegrowana z aplikacją mobilną zawierającą szereg praktycznych informacji. 

Aplikacja mobilna, prowadząca turystę po najbardziej atrakcyjnych miejscach w Białej Podlaskiej i w jej okolicach, zawiera obszerną bazę miejsc. Obiekty posiadają dane teleadresowe, zdjęcie oraz opis, a dzięki wykorzystaniu technologii GPS z łatwością można je odnaleźć mapie i wyznaczyć do nich drogę. Technologia GPS ułatwia też poruszanie się po trasach turystycznych, które także znajdują się w aplikacji. Każda trasa posiada informacje o długości oraz przypuszczalnym czasie jej przemierzenia. Można także wyznaczyć drogę do jej początku. W mobilnym przewodniku znajdują się też moduły wydarzeń i aktualności, użytkownik ma również dostęp do planera, do którego może dodać trasy, obiekty i wydarzenia.

Na stronie www prezentowane są treści tożsame z tymi, znajdującymi się w aplikacji, a ponadto szereg informacji potrzebnych mieszkańcom i turystom odwiedzającym miasto. Strona jest przystosowana do wyświetlania na różnych rozdzielczościach, posiada także udogodnienia dla osób słabowidzących.

Realizacja przygotowana w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i rosyjskiej.

Nominacja Mobile Trends Awards 2015 w kategorii "Miasto/region z najlepszą stroną lub aplikacją mobilną"


zamawiający:

UM Biała Podlaska

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.