Białowieski Park Narodowy

Data realizacji: 2015-04

Wybierasz się do Białowieży i chcesz zaplanować swój pobyt? Może już tu jesteś i chcesz dowiedzieć się co ciekawego jest w okolicy? Aplikacja mobilna Białowieskiego Parku Narodowego na pewno pomoże w znalezieniu atrakcji turystycznych w regionie. 

Aplikacja mobilna "Białowieski Park Narodowy " pomoże nie tylko w znalezieniu atrakcji turystycznych w regionie Puszczy Białowieskiej, znaleźć można tu również trzy questy, czyli gry terenowe dla małych i dużych. Aplikacja zawiera opisy szlaków turystycznych i ciekawych miejsc, całość wzbogacona jest w atrakcyjne zdjęcia puszczańskiej przyrody. W aplikacji znajduje się na bieżąco uzupełniany kalendarz wydarzeń a zwiedzanie ułatwia planer, do którego można łatwo i szybko w każdej chwili wrócić. W opisach obiektów turystycznych zawarto dane kontaktowe i lokalizację na mapie. Z mieszkańcami Białowieskiego Parku Narodowego można też zapoznać się dzięki atlasowi zwierząt, który prezentuje zdjęcia i opisy popularnych gatunków żyjących na tych terenach.
 
Aplikacja przygotowana w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.
 
Wyróżnienie w konkursie "Najlepsze publikacje turystyczne 2015 roku" w kategorii "Przewodnik mobilny"

zamawiający:

Białowieski Park Narodowy

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.