W przestrzeni miejskiej

Audioprzewodnik

Audioprzewodnik w aplikacji mobilnej jest świetnym sposobem przekazu informacji - użytkownik może dokonać wyboru, czy chce zapoznać się z tekstem pisanym, czy też woli posłuchać wybranych treści, aby móc w pełni korzystać z uroków miejsca, w którym się znajduje.
Odtwarzanie może odbywać się automatycznie (na podstawie lokalizacji użytkownika) lub może być uruchamiane ręcznie, w dowolnym momencie.
Profesjonalni lektorzy, wiele wersji językowych nagrań - zwiedzanie staje się jeszcze bardziej przyjemne!

W przestrzeni miejskiej:

Audioprzewodnik

Kasprowy Wierch

W aplikacji "Kasprowy Wierch" audioprzewodnik umila czas turystom korzystającym z kolei linowej. Lektor opisuje historię kolei oraz to, co widać za oknem wagonika. Oprowadzi także po szczycie Kasprowego, potowarzyszy na trasach turystycznych oraz przedstawi historię najważniejszych tatrzańskich obiektów w okolicy.

W przestrzeni miejskiej:

Audioprzewodnik

Kraków dla niepełnosprawnych

Zastosowanie audioprzewodnika w tej aplikacji uwarunkowane jest specyfiką całego projektu, który zrealizowany została z myślą o turystach niepełnosprawnych - lektor oprowadza po Krakowie i przedstawia historię zabytków. Reaguje na lokalizację GPS użytkownika i uruchamia się automatycznie, gdy tylko turysta znajdzie się w pobliżu danego obiektu.
 
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.