W przestrzeni miejskiej

Aplikacje mobilne z planem 3d i indoor navigation

Aplikacje z planem 3d i indoor navigation ułatwią poruszanie się po zamkniętych przestrzeniach, pomogą w tym także systemy oparte o beacony. Nawigowanie w obiekcie, mimo braku GPSa, staje się osiągalne.

W przestrzeni miejskiej:

Indoor navigation

Silesia City Center

Mobilny przewodnik po Galerii Silesia City Center to przede wszystkim interaktywny plan 3D całego centrum handlowego, praktyczna nawigacja, która wytyczy trasę zarówno do sklepu jak i do Twojego samochodu, szczegółowy katalog wszystkich sklepów i restauracji, informacje o promocjach i aktualnościach oraz wskazówki dotyczące dojazdu. Użytkownicy ponadto znajdą tutaj funkcjonalny repertuar kin oraz godziny otwarcia i dane kontaktowe.
W przestrzeni miejskiej:

Indoor navigation

Interaktywna mapa 3d

Mapa 3D, którą dowolnie można przybliżać i obracać, pozwala na uzyskanie wyraźnego podglądu całego obiektu. Wszystkie elementy na mapie są interaktywne, po ich wybraniu można uzyskać szczegółowych informacji i wyznaczyć do nich trasę.
W przestrzeni miejskiej:

Indoor navigation

Nawigacja, mój parking

Dzięki wewnętrznej nawigacji z łatwością odnajdziesz drogę nie tylko do wybranego sklepu, ale też do swojego samochodu, znajdującego się na parkingu. Aplikacja w szybki sposób wyznacza najkrótszą trasę do wyznaczonego celu.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.