Kariera

Specjalista ds. sprzedaży

Praca etatowa na stanowisku specjalista ds. sprzedaży
(sprzedaż usług mobilnych, internetowych i wydawniczych – zwłaszcza w turystyce)
 
To praca dla osoby, która:
a) ma już doświadczenia w pracy handlowej i chciałaby właśnie w tym kierunku się rozwijać, b) lubi pracę z ludźmi, w tym rozmowy telefoniczne czy spotkania wyjazdowe,
c) jest skrupulatna, dokładna, dobrze zorganizowana,
d) jest nastawiona na realizację celów, lubi wyzwania i łatwo się nie poddaje,
e) jest pasjonatem odkrywania walorów Polski, turystyki.
f) lubi nowe technologie, odnajduje się w sferze internetu i mobile’u.
 
Szukamy osób, których cechuje: rzetelność, komunikatywność, dobra organizacja pracy, skrupulatność, samodzielność, łatwość nawiązywania kontaktów, zdolności sprzedażowe i negocjacyjne, umiejętność prowadzenia samochodu oraz otwartość na okazjonalną pracę w terenie (wyjazdy, spotkania u klientów, obecność na targach etc).
 
Mile widziane: zainteresowania aplikacjami mobilnymi i internetem, a także wiedza z zakresu geografii Polski oraz zainteresowania turystyczno-podróżniczo-sportowe.
 
Praca polegać będzie na: kontakcie telefonicznym, mailowym i osobistym z klientami (biznesowymi, samorządowymi, z sektora pozarządowego i in.), prezentowaniu ofert; przygotowywaniu ofert i prezentacji, przygotowywaniu i negocjacji umów oraz realizowaniu innych form podtrzymywania kontaktów z klientem. Oferta obejmować będzie: usługi mobilno-internetowe, wydawnicze, marketingowe związane z promocją regionalną w turystyce, a także sprzedaż różnych form reklamy internetowej na turystycznym portalu Traseo.pl.
 
Oferujemy: zatrudnienie na etat; wynagrodzenie podzielone będzie na część stałą i prowizyjną.
Miejsce pracy: centrum Krakowa oraz wyjazdy w różne regiony kraju.
Dodatkowe informacje: termin: od marca-kwietnia 2016
 
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego
W tytule e-mailu prosimy podać: „specjalista ds. sprzedaży”.
 
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.