Treespot

Internetowo-mobilny system informacji turystycznej

Treespot to kompleksowy i łatwy w obsłudze system informacji turystycznej, składający się z aplikacji mobilnych, strony www i systemu CMS, stworzony przez grupę ludzi, których łączy pasja podróżowania, pomysłowość i najwyższej jakości umiejętności programistyczne.
Treespot:

Treespot

Dąbrowa Górnicza

Ten multimedialny przewodnik oprowadza po ciekawych miejscach oraz prezentuje wydarzenia kulturalne i sportowe. Znajdują się tu szczegółowe opisy tras spacerowych i rowerowych, wzbogacone o funkcję nawigacji. Podstawą części przewodnikowej jest obszerna baza noclegowa i gastronomiczna miasta, a także oferta kulturalna.
Treespot:

Treespot

Wrocław

Przewodnik miejski to oficjalna mobilna aplikacja Wrocławia. Oprócz aktualnych informacji o wydarzeniach w mieście (wystawy, koncerty, repertuar kin i teatrów), znajdziesz w nim opisy ciekawych miejsc i atrakcji turystycznych (zabytki, puby, muzea), interesujące trasy spacerowe i rowerowe po mieście oraz rozkład jazdy z wyszukiwarką połączeń.
Treespot:

Treespot

Siedlce

Jako przykład wdrożenia multimedialnego przewodnika z wykorzystaniem różnych narzędzi i form dotarcia do odbiorcy niech posłuży projekt realizowany we współpracy z Urzędem Miasta Siedlce. Stworzono w nim: portal www.turystyka.siedlce.pl, aplikacje mobilne (iOS, Android, Windows) ze wspólnym CMSem i bazĻ danych, drukowane przewodniki oraz mapy. Całości towarzyszyły działania promocyjne, w tym PR, reklama w mediach i produkcja gadżetów reklamowych.
Katalog usług
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.