Treespot

Efektywna kampania promocyjna

Zrealizowana przez nas na zlecenie PKL kampania promocyjna, nastawiona była przede wszystkim na promocję aplikacji mobilnej "Kasprowy Wierch". Prowadzone działania przełożyły się na niemalże 300% wzrost liczby instalacji aplikacji (Android i iOS) w danym okresie. Współraca obejmowała między innymi przeprowadzenie kampanii Google Ads oraz Facebook Ads, zoptymalizowanej w odpowiedni sposób. Reklamy docierały do właściwych osób, potencjalnie zainteresowanych tematem idzięki temu kampania przyniosła oczekiwane rezultaty. 

Działania promocyjne realizowane były w okresie 12 czerwca - 12 sierpnia 2017. 

Treespot:

Treespot Dodatkowe

Księstwo Ziębickie - przykład kompleksowej realizacji

Realizacja Księstwo Ziębickie to doskonały przykład prezentacji regionu za pomocą różnych form przekazu. Na realizację składają się: strona www, aplikacja mobilna i przewodnik drukowany. Powstały w ramach projektu pn. „Rozwój ruchu turystycznego w regionie przygranicznym” realizowanego przez Gminę Ziębice oraz czeskie Město Jaroměř.

Stronę, aplikację i przewodnik stworzono z myślą o osobach odwiedzających region i poszukujących kompleksowych informacji na temat: atrakcji turystycznych, bogatej historii i walorów krajobrazowych odwiedzanych miejsc. Bogate w informacje praktyczne, ciekawostki i wydarzenia. Powstały w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i czeskiej.

Treespot:

Treespot Dodatkowe

Wydawnictwa promocyjne

Tworzymy publikacje w wielu wersjach językowych. W ramach projektu promocji szlaku Green Velo firma Amistad przygotowała foldery reklamowe w czterech językach: polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.