Tychy - aplikacja dla miasta i portal miejski

Portal turystyczny na zamówienie Urzędu Miasta Tychy - umtychy.pl - powstał przede wszystkim z myślą o mieszkańcach miasta, którzy poszukują informacji na temat miasta, możliwości załatwienia różnych spraw oraz aktualnych wydarzeń. Jest to obszerna, na bieżąco aktualizowana baza informacji, wzbogacona o bazę miejsc, podzielonych na kategorie, ułatwiające wyszukiwanie. Portal powstał w 2015 roku, kilka lat wcześniej dla Tych została zrealizowana aplikacja mobilna.
 
Projekt "Treespot Tychy" udostępnia informacje o hotelach, restauracjach, pubach, obiektach sportowych i kulturalnych wraz z ich lokalizacją, wyszukuje trasy rowerowe i spacerowe po najciekawszych tyskich zakątkach, pomaga sprawdzić repertuar kina, teatru, rozkład jazdy autobusów, trolejbusów i Szybkiej Kolei Regionalnej. Wszystkie znajdujące się w bazie wydarzenia i miejsca zapisać można w planerze. 
 
W aplikacji "Treespot Tychy" wprowadzona została funkcja "Zgłoś usterkę" - https://zglosusterke.umtychy.pl, która znacząco ułatwia wymianę informacji pomiędzy mieszkańcami a urzędem. Mieszkańcy poprzez aplikację mają możliwość wysłania zgłoszenia o usterce - może to być uszkodzony chodnik, zdewastowana ławka w parku czy też niedziałający parkomat. Poprzez prosty formularz dołączają zdjęcie oraz lokalizację, a sprawa od razu trafia do właściwej jednostki w urzędzie. Mieszkaniec jest także powiadamiany o rozwoju sytuacji i stopniu załatwienia sprawy. 
 
 

zobacz www:

http://umtychy.pl/
AppStore Google Play Microsoft

zamawiający:

UM Tychy

×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.