W przestrzeni miejskiej

Aplikacja mobilna z rozkładem jazdy

Aplikacja z rozkładem jazdy jest doskonałym rozwiązaniem ułatwiającym poruszanie się w przestrzeni miejskiej - zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Aplikacja nie tylko pokazuje listy połączeń, ale też potrafi wyszukać dogodny dojazd do celu, uwzględniając przesiadki.

W przestrzeni miejskiej:

Komunikacja miejska

Częstochowa

Mobilny przewodnik po Częstochowie to oficjalna aplikacja miasta, w której znaleźć można aktualne informacje o wydarzeniach kulturalnych i sportowych, uzupełnione o audioprzewodnik i elementy rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality). Osoby korzystające z aplikacji mają do dyspozycji prezentację ciekawych miejsc, zabytków i atrakcji turystycznych. Przydatny jest także aktualny rozkład jazdy komunikacji miejskiej wraz z wyszukiwarką połączeń, która uwzględnia ewentualne przesiadki.
W przestrzeni miejskiej:

Komunikacja miejska

Toruń

W aplikacji mobilnej "Toruń" znaleźć można przydatny planer, mnóstwo informacji na temat zabytków i najważniejszych miejsc oraz kalendarz wydarzeń. Z widoku każdego obiektu można się przenieść do mapy i wyznaczyć trasę do tego miejsca z naszego obecnego położenia (pieszo, samochodem lub za pomocą środków transportu publicznego). Aplikacja proponuje także korzystanie z rozkładu jazdy komunikacji miejskiej oraz możliwość zakupienia biletów online. Z łatwością można też zamówić taksówkę. W "Toruniu" została wykorzystana technologia AR (poszerzonej rzeczywistości), pozwalająca na oglądanie miasta z zupełnie innej perspektywy, ciekawą funkcją są też wirtualne spacery i panoramy 360 stopni.
W przestrzeni miejskiej:

Komunikacja miejska

Bydgoszcz

Aplikacja po Bydgoszczy zawiera szereg modułów, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w mieście. Niektóre z obiektów posiadają także pliki audio lub materiały filmowe. Interesującą częścią aplikacji są także questy – zagadki prowadzące użytkownika po poszczególnych punktach na mapie miasta, będące doskonałym połączeniem zabawy i zwiedzania. Przydatny na pewno będzie rozkład jazdy komunikacji miejskiej, dający możliwość wyszukania połączenia z danego przystanku lub według linii. 

Aplikacja przygotowana została w dwóch językach: polskim i angielskim.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.