Multiprzewodnik

Multiprzewodnik to kompleksowa realizacja, w której zawarty jest szereg elementów: aplikacja mobilna posiadająca m.in. bazę tras, obiektów i wydarzeń, rozkład jazdy komunikacji miejskiej, archiwalne zdjęcia oraz multimedia, spójna z nią strona www wraz z systemem CMS do zarządzania treścią, przewodnik drukowany, mapy, gadżety reklamowe czy też działania PR.

PolskaTurystyczna.pl:

Multiprzewodnik

Siedlce

Jako przykład wdrożenia multimedialnego przewodnika z wykorzystaniem różnych narzędzi i form dotarcia do odbiorcy niech posłuży projekt realizowany we współpracy z Urzędem Miasta Siedlce. Stworzono w nim: portal www.turystyka.siedlce.pl, aplikacje mobilne (iOS, Android, Windows) ze wspólnym CMSem i bazą danych, drukowane przewodniki oraz mapy. Całości towarzyszyły działania promocyjne, w tym PR, reklama w mediach i produkcja gadżetów reklamowych.
PolskaTurystyczna.pl:

Multiprzewodnik

Szlak Frontu Wschodniego I WŚ

Aplikacja mobilna Małopolska. Szlak Frontu Wschodniego I Wojny Światowej" prezentuje miejsca związane z historią, które odegrały ważną rolę podczas zmagań wojennych. Podobne treści prezentuje mapa oraz przewodnik: przedstawiono tu sytuację polityczno-społeczną w regionie przed wybuchem wojny oraz przebieg walk na froncie wschodnim w latach 1914-1915.
PolskaTurystyczna.pl:

Multiprzewodnik

Nysa

Oficjalna aplikacja mobilna "Nysa", wraz ze stroną www, jest częścią systemu informacji miejskiej dla Nysy. Projekt zakłada przede wszystkim wyjście na przeciw oczekiwaniom mieszkańców i turystów coraz liczniej odwiedzających okolicę.  Aplikacja i strona www posiadają cztery wersje językowe: polską, angielską, niemiecką i czeską, Wraz z tymi realizacjami powstały ulotki oraz roll-upy i banery.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.