Aplikacja dla muzeum i obiektów kultury

Aplikacja dla muzeum może prezentować zabytkowe chaty, eksponaty muzealne i wystawy, zawierać prezentacje, zdjęcia, filmy i nagrania audio. Pokazanie parku etnograficznego w mobilnym przewodniku jest nie lada atrakcją dla odwiedzających: nie tylko mogą z łatwością zlokalizować obiekt na stylizowanej mapie, ale też dzięki nawigacji GPS bez problemu odnajdą do niego najkrótszą drogę.

PolskaTurystyczna.pl:

Muzea i obiekty kultury

Muzeum Wsi Kieleckiej

Aplikacja "Muzeum Wsi Kieleckiej" prezentuje nie tylko obiekty, z których każdy posiada zdjęcie, współrzędne geograficzne oraz opis, ale także proponuje turystom zwiedzanie skansenu wraz z przygotowanymi trasami o różnej długości. Ciekawym elementem aplikacji są questy, czyli wierszowane zagadki, których rozwiązywanie prowadzi użytkownika przez kolejne obiekty. Dzięki zastosowanej technologii GPS użytkownik w każdej chwili może poznać swoją dokładną pozycję, znaleźć na mapie interesujący go obiekt i odnaleźć do niego najkrótszą drogę, którą aplikacja automatycznie wyznaczy.
PolskaTurystyczna.pl:

Muzea i obiekty kultury

Medynia

Aplikacja "Medynia" prezentuje wszelkie atrakcje, które czekają na turystów odwiedzających Ośrodek Garncarski w Medyni Głogowskiej. Mobilny przewodnik informuje również o nadchodzących wydarzeniach odbywających się w pobliżu, prezentuje także kilka tras turystycznych, których przemierzenie pozwala turyście na odwiedzenie najciekawszych miejsc w okolicy i zapoznanie się z walorami przyrodniczymi. Mobilny przewodnik wykorzystuje także Google Street View, w ten sposób możemy obejrzeć pobliże Zagrody Garncarskiej lub Galerii Ludowej Rzeźby Ceramicznej. Do prawidłowego funkcjonowania aplikacja nie wymaga połączenia z internetem.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.