Przewodniki

Przewodniki na komórkę czy tradycyjne książki i mapy? Program PolskaTurystyczna.pl skierowany jest do jednostek samorządowych, organizacji, stowarzyszeń, których celem jest promowanie regionu – miejsc atrakcyjnych turystycznie, szlaków, zrealizowanych projektów.

Treści mogą być przekazywane nie tylko w tradycyjny sposób – poprzez przewodniki i mapy drukowane, ale też przez aplikacje mobilne i strony www.

PolskaTurystyczna.pl

Przewodniki drukowane

Opracowujemy także przewodniki w tradycyjnej, papierowej formie: współpracują z nami znani i cenieni autorzy, profesjonalni redaktorzy, graficy i fotografowie. Tworzymy również foldery, mapy, atlasy, albumy 3D oraz ebooki.

Nasze wydawnictwa drukowane cieszą się ogromna popularnością, zyskały też uznanie na targach i ogólnopolskich konkursach.

PolskaTurystyczna.pl:

PolskaTurystyczna.pl

Strony www

Nowoczesne strony www odpowiadają na potrzeby mieszkańców i turystów. Prezentują informacje dotyczące regionu, najciekwsze atrakcje turystyczne, trasy, galerie zdjęć itp. Podobnie jak aplikacje mobilne, obsługiwane są z poziomu CMSa, mogą stanowić odrębny produkt lub być zintegrowane z aplikacją - treści wprowadzone do CMSa są wówczas wyświetlane w obu tych miejscach.

PolskaTurystyczna.pl

Aplikacje mobilne

...prezentujące dane miasto, czy region działają offline, wykorzystują technologię GPS, mogą być uzupełnione o treści audio, panoramy 3d, wirtualne spacery, questy i quizy, które zwykłe zwiedzanie mogą przekształcić w świetną zabawę!

Całością danych zawartych w aplikacji i na stronie www zarządza się poprzez dedykowany CMS obsługiwany przez przeglądarkę internetową.

×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.