Treespot

Internetowo-Mobilny system informacji turystycznej

System informacji turystycznej Treespot składa się z aplikacji mobilnych, strony www i systemu CMS. Stworzony został przez grupę ludzi, których łączy pasja podróżowania i najwyższej jakości umiejętności programistyczne.

Treespot

Moduły o różnych funkcjonalnościach

Nasz system składa się z wielu przydatnych modułów np. miejsca, trasy, wydarzenia, zgłoś usterkę, komunikacja miejska audioprzewodnik itp. Możesz dostosować końcowy produkt do potrzeb swojego regionu. System może funkcjonować jako samodzielna strona www. Może też mieć formę aplikacji mobilnej.

Treespot

Zaawansowany CMS

Sercem naszego systemu jest zaawansowany system CMS, za pomocą którego możesz zarządzać swoimi treściami na stronie www i w aplikacji mobilnej z poziomu przeglądarki internetowej. Jest to najbardziej zaawansowany system CMS do zarządzania treścią geograficzną w Polsce. 

Treespot

Dąbrowa Górnicza

Przykładowe wdrożenie Treespota w formie aplikacji mobilnej. Przewodnik oprowadza po ciekawych miejscach oraz prezentuje wydarzenia kulturalne i sportowe. Znajduje się tu baza tras spacerowych i rowerowych, wzbogacona o funkcję nawigacji. Mieszkańcy korzystają w aplikacji z zaawansowanych rozkładów jazdy komunikacji miejskiej.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.