Treespot

Szlak GreenVelo - aplikacja i strona www

Aplikacja turystyczna „Szlak Green Velo” i strona internetowa greenvelo.pl oprowadzają po najdłuższej trasie rowerowej w Polsce. Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo, ma blisko 2000 km długości i przebiega przez obszar pięciu województw. Aplikacja i strona są bazą najciekawszych miejsc przydatnych turyście. W doborze tras, turyście pomoże planer, a największą zaletą jest możwliwość zaplanowania własnej wycieczki na stronie www w 3 krokach i wgrania jej do aplikacji mobilnej. Dzięki temu, aplikacja poprowadzi nas trasą, którą wcześniej wybraliśmy.

Zobacz więcej >>

 

Wyróżnienie Mobile Trends Awards 2017 w kategorii "Mobilna Aplikacja Roku"


Treespot:

Treespot Optimum

Halo Rybnik

Aplikacja mobilna halo RYBNIK to bezpłatny przewodnik miejski. Zawiera m.in. moduły: miejsca, wydarzenia, aktualności, komunikacja, planer, trasy oraz strefa firm. Umożliwia wyszukiwanie obiektów znajdujących się najbliżej użytkownika.

Ponadto znaleźć tu można trasy rowerowe i spacerowe po najciekawszych rybnickich zakątkach. Ważnym elementem aplikacji jest też rozkład jazdy komunikacji miejskiej z wyszukiwarką połączeń. Wszystkie znajdujące się w bazie wydarzenia i miejsca zapisać można w module planer.

Największymi atutami aplikacji są: aktualizowana na bieżąco baza obiektów, wydarzeń i aktualności, działanie aplikacji w trybie off-line.

Treespot:

Treespot Optimum

Kasprowy Wierch

Letnia aplikacja „Kasprowy Wierch” to mobilny przewodnik po okolicach tatrzańskiego szczytu. Zawiera dziewięć tras pieszych prowadzących na górę. Każda z tras zaznaczona została na mapie offline, a dzięki technologii GPS użytkownik widzi podczas wycieczki swoją dokładną pozycję. Na trasach zaznaczone są i opisane warte uwagi obiekty. Funkcja AR (augmented reality - 'rozszerzona rzeczywistość') pozwala zobaczyć, jak mijane miejsca wyglądały osiemdziesiąt lat temu, gdy turystyka w Tatrach dopiero zaczynała się rozwijać. Osobom, które zdecydują się skorzystać z kolejki linowej, czas jazdy umili audioprzewodnik, przybliżający historię i funkcjonowanie kolejki. Ponadto w aplikacji odnajdziemy mnóstwo ciekawych artykułów oraz quizy.

Dwie wersje językowe: polska i angielska.

Treespot:

Treespot Optimum

Kraków dla niepełnosprawnych

Zastosowanie audioprzewodnika w tej aplikacji uwarunkowane jest specyfiką całego projektu, który zrealizowany została z myślą o turystach niepełnosprawnych - lektor oprowadza po Krakowie i przedstawia historię zabytków. Reaguje na lokalizację GPS użytkownika i uruchamia się automatycznie, gdy tylko turysta znajdzie się w pobliżu danego obiektu.
 
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.