Lanckorona. Romantyczne miasteczko

"Lanckorona. Romantyczne miasteczko" to publikacja, która zaprasza w sentymentalną podróż do dawnego miasteczka z drewna. 

 
W przewodniku "Lanckorona. Romantyczne miasteczko" została ukazana historia i tradycja Lanckorony i jej okolic. Kilkusetletnia tradycja, średniowieczny układ urbanistyczny i zabytkowa zabudowa czynią Lanckoronę jednym z najpiękniejszych zakątków Małopolski. Niepowtarzalną atmosferę wprowadzają drewniane domy, zabytkowe wille czy Góra Lanckorońska z ruinami zamku,a także artyści i mieszkańcy, przemierzający takie ścieżki jak Aleję Zakochanych czy Aleję Cichych Szeptów.
Przewodnik po Lanckoronie prezentuje informacje krajoznawcze, dzieje miasteczka i informacje praktyczne. Proponuje także wycieczki po okolicy. Zawiera przydatne mapy tras spacerowych, szlaków i miejsc na Bursztynowym Szlaku.

zamawiający:

Publikacja została wydana w ramach projektu „Gospodarka Społeczna na Bursztynowym Szlaku” realizowanego przy udziale środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Inicjatywy Wspólnotowej EQUAL.

×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.