Zapoznaj się z opiniami naszych klientów na temat współpracy.

W oparciu o wysoką jakość wykonanych usług przez firmę Amistad, rekomendujemy ją jako profesjonalnego, godnego zaufania partnera. Przebieg i komfort współpracy zapewnił nam pełną satysfakcję. Z uznaniem potwierdzamy dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta. Podczas naszej współpracy pracownicy Amistad wykazali się profesjonalizmem i zaproponowali ciekawe, autorskie rozwiązania. Jesteśmy zadowoleni z efektów i działania kiosków multimedialnych oraz aplikacji, za którą otrzymaliśmy nagrodę.
Magdalena Gibney
Forum Gdańsk
W oparciu o wysoką jakość wykonanych usług przez firmę Amistad, rekomendujemy ją jako godnego zaufania partnera. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu współpracy, która dzięki indywidualnemu, profesjonalnemu i kreatywnemu podejściu do projektowania i realizacji aplikacji Szlaki Małopolski była dla nas komfortowa, a efekt w pełni satysfakcjonujący, potwierdzony przez dobry i szeroki odbiór aplikacji przez użytkowników.
Jerzy Kapłon
PTTK
Firma Amistad Sp. z o.o. wykonała dla Miasta Bydgoszczy aplikację „Bydgoszcz – mobilny przewodnik”. Jej wykonanie przebiegło sprawnie i z należytą starannością, a także z zachowaniem ustalonych terminów. Zaangażowanie przedstawicieli firmy oraz szybka reakcja na wnoszone sugestie doprowadziły do satysfakcjonującego zakończenia projektu i udostępnienia aplikacji użytkownikom, którzy chętnie z niej korzystają. Dlatego polecamy firmę Amistad Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera przy realizacji podobnych usług.
Leszek Woźniak
Bydgoskie Centrum Informacji
Dobra komunikacja, dbałość o szczegóły, indywidualne podejście do klienta. Firma Amistad świadczy usługi na wysokim poziomie.
Urząd Miasta Gdyni
Bieszczadzki Park Narodowy we współpracy z firmą Amistad wydał aplikację mobilną zintegrowaną z mapą i informatorem oraz modelami 3D nieistniejących obiektów kulturowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Amistad. Dobra komunikacja i rzetelność Firmy pozwoliły na stworzenie wyjątkowego produktu, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród turystów odwiedzających BdPn.
Bieszczadzki Park Narodowy
Zlecenie zostało wykonane terminowo i zgodnie z zamówieniem. Wysoka jakość oraz szeroki zakres usług to z pewnością atuty firmy. Polecamy Amistad jako godną zaufania i sprawdzoną firmę.
Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego
W ramach projektu firma Amistad opracowała nowatorską i przyjazną użytkownikom koncepcję strony internetowej, interaktywnej mapy oraz aplikacji mobilnej na systemy iOS i Android. Zamówienie zrealizowane zostało w bardzo krótkim czasie i założonym budżecie. System jest cały czas rozbudowywany o nowe funkcjonalności, które wdrażamy bazując na bogatym doświadczeniu i merytorycznych rekomendacjach firmy Amistad. Jesteśmy wdzięczni firmie Amistad za pomoc w wyborze najkorzystniejszych dla nas rozwiązań.
Małgorzata Wilk-Grzywna
Green Velo
Współpraca z firmą Amistad przebiegła wyjątkowo sprawnie, a kreatywność oraz zaangażowanie pracowników firmy, spełniły nasze oczekiwania. Naszym zdaniem produkt stworzony przez firmę Amistad (serwis internetowy oraz aplikacja mobilna z interaktywną mapą - w czterech wersjach językowych) wyróżnia się na tle innych funkcjonalnością i szatą graficzną. Niniejszym rekomendujemy firmę Amistad jako wykonawcę kompleksowych usług z obszaru turystyki, multimediów i rozwiązań internetowo-mobilnych.
Park Śląski