Zapoznaj się z opiniami naszych klientów na temat współpracy.

W oparciu o wysoką jakość wykonanych usług przez firmę Amistad Mobile, rekomendujemy ją jako godnego zaufania partnera. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu współpracy, która dzięki indywidualnemu, profesjonalnemu i kreatywnemu podejściu do projektowania i realizacji aplikacji Szlaki Małopolski była dla nas komfortowa, a efekt w pełni satysfakcjonujący, potwierdzony przez dobry i szeroki odbiór aplikacji przez użytkowników.

Jerzy Kapłon, Prezes
PTTK

Firma Amistad Sp. z o.o. wykonała dla Miasta Bydgoszczy aplikację „Bydgoszcz – mobilny przewodnik”. Jej wykonanie przebiegło sprawnie i z należytą starannością, a także z zachowaniem ustalonych terminów. Zaangażowanie przedstawicieli firmy oraz szybka reakcja na wnoszone sugestie doprowadziły do satysfakcjonującego zakończenia projektu i udostępnienia aplikacji użytkownikom, którzy chętnie z niej korzystają. Dlatego polecamy firmę Amistad Mobile jako rzetelnego partnera przy realizacji podobnych usług.

Leszek Woźniak, Dyrektor
Bydgoskie Centrum Informacji

Rozwiązania jakie stosuje Amistad Mobile są intuicyjne i bardzo proste w obsłudze dla użytkowników Współpraca przebiegała niezwykle pomyślnie. Wszystkie elementy zostały starannie dopracowane. Firma kładzie duży nacisk na jakość swoich usług i kieruje się najnowszymi trendami jeśli chodzi o rozwiązania mobilne. Dodatkowo ogromna wiedza i doświadczenie w dziedzinie aplikacji turystycznych sprawiły, że końcowy efekt jest zadowalający.

Marcin Kordela, Z-ca Dyrektora Gabinetu Marszałka
Urząd Marszałkowski Pomorza Zachodniego

Dobra komunikacja, dbałość o szczegóły, indywidualne podejście do klienta. Firma Amistad Mobile świadczy usługi na wysokim poziomie.

Estera Grubert, Inspektor
Urząd Miasta Gdyni

Współpraca z firmą Amistad Mobile przebiegła wyjątkowo sprawnie, a kreatywność oraz zaangażowanie pracowników firmy, spełniły nasze oczekiwania. Naszym zdaniem produkt stworzony przez firmę Amistad Mobile (serwis internetowy oraz aplikacja mobilna z interaktywną mapą - w czterech wersjach językowych) wyróżnia się na tle innych funkcjonalnością i szatą graficzną. Niniejszym rekomendujemy firmę Amistad Mobile jako wykonawcę kompleksowych usług z obszaru turystyki, multimediów i rozwiązań internetowo-mobilnych.

Paweł Bilangowski, Prezes Zarządu
Park Śląski

W ramach projektu firma Amistad Mobile opracowała nowatorską i przyjazną użytkownikom koncepcję strony internetowej, interaktywnej mapy oraz aplikacji mobilnej na systemy iOS i Android. Zamówienie zrealizowane zostało w bardzo krótkim czasie i założonym budżecie. System jest cały czas rozbudowywany o nowe funkcjonalności, które wdrażamy bazując na bogatym doświadczeniu i merytorycznych rekomendacjach firmy Amistad Mobile. Jesteśmy wdzięczni firmie Amistad Mobile za pomoc w wyborze najkorzystniejszych dla nas rozwiązań.

Małgorzata Wilk-Grzywna, Dyrektor
Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego

Aplikacja nawiguje użytkownika po najciekawszych trasach w okolicy. Jest to zaawansowane narzędzie dla wszystkich miłośników wycieczek rowerowych

Urszula Lipińska, Dyrektor Centrum
Galeria Handlowa Forum Koszalin, ECE Projectmanagment Group

Bieszczadzki Park Narodowy we współpracy z firmą Amistad Mobile wydał aplikację mobilną zintegrowaną z mapą i informatorem oraz modelami 3D nieistniejących obiektów kulturowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Amistad Mobile. Dobra komunikacja i rzetelność Firmy pozwoliły na stworzenie wyjątkowego produktu, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród turystów odwiedzających BdPn.

Ryszard Prędki, Dyrektor
Bieszczadzki Park Narodowy

Firmę Amistad sp z o. o cechuje rzetelność, fachowość, profesjonalizm oraz zaangażowanie osobiste. Projekt realizowany sprawnie i bez zastrzeżeń. Kreatywne, innowacyjne rozwiązania oferowane przez firmę, doprowadziły do stworzenia funkcjonalnego narzędzia cieszącego się dużym zainteresowaniem odwiedzających nas turystów

Krzysztof Wittbrodt, Dyrektor
Mazurski Park Krajobrazowy

Jesteśmy zadowoleni ze sposobu wykonania usługi i przebiegu współpracy. Usługa została wykonana dobrze, zgodnie z założeniami i umową oraz terminowo. Polecamy firmę Amistad Mobile jako sprawdzonego wykonawcę wdrożeń nawigacyjnych i route- planningowych.

Anna Woźniak - Lubaś, Prezes Zarządu
Fundusz Partnerstwa

Jesteśmy zadowoleni z przebiegu współpracy i poziomu zaoferowanych usług oraz trybu komunikacji w trakcie realizacji. Aplikacja spełnia nasze oczekiwania, jest zgodna z założeniami umowy. Polecilibyśmy firmę Amistad Mobile jako wiarygodnego wykonawcę.

Mariusz Wermiński, Prezes Zarządu
Fundacja Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej

Zamówienie zrealizowano w sposób należyty, terminowy, właściwy.

Agnieszka Kowalkowska, Dyrektor
Kujawsko Pomorska Organizacja Turystyczna

(...) na każdym etapie prac nasza instytucja mogła liczyć na pomoc
i szerokie doświadczenie pracowników firmy. Firma Amistad Mobile w sposób indywidualny i z dużym zrozumieniem tematu przeprowadziła naszą instytucję przez cały proces produkcji, wdrożenia, szkolenia i promocji produktu. Jesteśmy przekonani, że wybór tej właśnie firmy pozytywnie wpłynął na zakładany cel naszego zadania i jednocześnie pozwoli w przyszłości na skuteczne realizowanie przez nas działań z zakresu promocji szerokiej oferty Miasta Gliwice.

Paweł Ciepliński, Dyrektor
Centrum Kultury Victoria