Stworzymy dla Ciebie niepowtarzalny produkt!

Dzięki autorskim rozwiązaniom, od kilkunastu lat tworzymy spójne, kompleksowe realizacje.

Zaufało nam ponad 500 firm i intytucji.

 

Zajmujemy się całym procesem od koncepcji, przez projekt, zbieranie treści, realizację oraz utrzymanie produktów, a także ich promocję i PR.  

 

Wyślij zapytanie

 

Treespot - autorska platforma

Sercem naszych aplikacji i stron www jest innowacyjny silnik  Treespot. Składa się z kilkudziesięciu gotowych modułów tworząc spójny, zintegrowany system. 

Z wykorzystaniem systemu  Treespot powstało już kilkaset realizacji: mobilne aplikacje miejskie, przewodniki turystyczne oraz realizacje dla obiektów komercyjnych, takich jak galerie handlowe czy lotniska.

 

Jeden CMS - wiele możliwości

Treespot jest wyposażony w niezwykle rozbudowany CMS (ang. Content Managment System), czyli system zarządzania treścią. W jednym miejscu zarządzasz wszystkimi danymi aplikacji, strony www, a także infokiosków. Gwarantuje to oszczędność czasu oraz zapewnia sprawną i szybką aktualizację danych.


 

  

Kilkadziesiąt modułów do wyboru!

Ogromną zaletą systemu Treespot jest bogactwo gotowych, sprawdzonych modułów, które bardzo szybko możemy wdrożyć w Twojej aplikacji czy stronie www. Każdy z nich możemy dostosować do Twoich potrzeb, a także stworzyć zupełnie nowy, indywidualny moduł. Ty decydujesz, które moduły znajdą się w Twoim projekcie.

 

Przykładowe zastosowania systemu Treespot:

 

Nie tylko miasta, regiony i galerie!  

Twój pomysł dotyczy innej tematyki? Każdy indywidualny projekt to dla nas nowe wyzwanie! Stworzymy go od podstaw, aby w pełni dostosować produkt do Twoich potrzeb. Mamy na koncie wiele unikalnych realizacji np. aplikację do nauki języka angielskiego i suahili, aplikację "Obserwator żubrów" czy dedykowany system obsługi firmy elektrycznej.

Łączymy doświadczenie i kreatywność, działamy sprawnie i szybko! Zaufało nam ponad 500 firm i instytucji, czekamy również na Ciebie.

 

Wyślij zapytanie

 

Zobacz nasz katalog

Katalog Amistad 2023