Aplikacje mobilne z planem 3D i nawigacją

Aplikacje z planem 3d i nawigacją wewnątrz budynku ułatwią poruszanie się po zamkniętych przestrzeniach, pomogą w tym także systemy oparte o beacony. Nawigowanie w obiekcie, mimo braku GPSa, staje się osiągalne.

Interaktywny plan 3D

  • gwarantuje wyraźny podgląd całego obiektu,
  • można go dowolnie przybliżać i obracać,
  • wszystkie elementy na mapie są interaktywne,
  • po ich wybraniu można wyznaczyć do nich trasę,
  • plan 3d można zaimplementować do aplikacji mobilnej, na stronę www i do infokiosku,
  • posiada wspólny CMS.

Nawigacja, mój parking

Moduł nawigacji w dużych obiektach np. galeriach handlowych lub lotniskach umożliwia zapisanie lokalizacji po zaparkowaniu samochodu i późniejsze nawigowanie na parking. Aplikacja w szybki sposób wyznacza najkrótszą trasę do wyznaczonego celu.

Pocztówka AR

Funkcjonalność pozwala na wysłanie pamiątkowego zdjęcia z wizerunkiem użytkownika. Dzięki wykorzystaniu technologii rozszerzonej rzeczywistości, można wykonać zdjęcie na tle fikcyjnego krajobrazu lub wcielić się w historyczną postać.

 
 
 

Moduł moja szafa

Moduł dzięki któremu zakupy staną się przyjemnością i zabawą. Przymierzamy interesującą nas rzecz, robimy za pomocą aplikacji zdjęcie, wpisujemy ważne informacje (cena, sklep itp.) i przypisujemy fotografię do jednej ze swoich kolekcji. Szybki kolaż z czterech zdjęć w dobranym przez nas layoucie – i już znajomi z Facebook’a zobaczą nas w całkiem nowej stylizacji!

Model współpracy

 

    Treespot Optimum
aplikacja + strona www
zarządzanie danymi w jednym CMS
nieograniczona liczba rekordów w CMS (obiektów, tras, zdjęć)
własny, interaktywny plan 3D obiektu
aplikacja mobilna w AppStore i Google Play
dedykowany projekt graficzny
nieograniczona ilość modułów
  więcej 

 

Każdy projekt jest inny, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Skontaktuj się z nami, aby wycenić swój projekt lub dowiedzieć się więcej.

 

Najważniejsze realizacje:

Interaktywne plany 3D, mapy na infokioski, nawigacja wewnątrz budynków, opcja znajdź samochód czy wirtualna pocztówka z wykorzystaniem technologii augumented reality. To tylko kilka przykładów rozwiązań, które wykorzystujemy w naszych aplikacjach mobilnych, infokioskach i stronach www (ze wspólnym CMS).

Te projekty tworzymy dla: galerii handlowych, portów lotniczych i obiektów kultury. Zobacz poniżej kilka naszych najważniejszych realizacji stworzonych dla obiektów.