Gorlice. Na szlaku czarnego złota

Gorlice to miasto, które jest częstym celem turystycznych wypadów. Okolice Gorlic również obfitują w szereg ciekawostek, a wszystkie te perełki zostały ukazane w przewodniku "Gorlice. Na szlaku czarnego złota".

Zasadniczą część przewodnika "Gorlice. Na szlaku czarnego złota" stanowią propozycje tras zwiedzania tego terenu, jak się okazuje obfitującego w miejsca o walorach tak historycznych oraz kulturowych, jak i przyrodniczych. Oprócz tego w przewodniku czytelnik znajdzie rozmaite informacje krajoznawcze, pozwalające zapoznać się z przeszłością całego regionu i jego charakterystyką przyrodniczą oraz informacje praktyczne, ułatwiające znalezienie jakiejś placówki kulturalnej, noclegu, smacznego posiłku czy miejsca, w którym można miło spędzić wieczór.

zamawiający:

Publikacja została wydana w ramach projektu „Gospodarka Społeczna na Bursztynowym Szlaku” realizowanego przy udziale środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Inicjatywy Wspólnotowej EQUAL.

×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.