Biała Podlaska - Brześć. Nieodkryty Wschód

Drukowany przewodnik turystyczny wydany przy współpracy Urzędu Miasta w Białej-Podlaskiej, w ramach programu sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina.

Przewodnik "Biała Podlaska - Brześć. Nieodkryty Wschód" pomoże w dkryciu tajemniczej krainy położone na wschodnich rubieżach Polski i wysuniętej najdalej na zachód części Białorusi, ziemię przedzieloną szeroką wstęgą Bugu. Ten nowoczesny przewodnik nie tylko pokazuje, co warto zobaczyć, ale też podpowiada, gdzie znaleźć nocleg i gdzie można smacznie zjeść. Całości dopełniają elementy dodatkowe: interaktywana mapa z zaznaczonymi obiektami i trasami, galerie zdjęć, panoramy 3D. Miłośników nowoczesnych technologii zainteresuje wersja przewodnika na telefony komórkowe i urządzenia GPS.

W 2009 roku otrzymał wyróżnienie w kategorii PRZEWODNIK TEKSTOWY na Międzynarodowych Targach Książki w Warszawie. To zasługa autorów publikcji - pasjonatów tego wspaniałego regionu: Rafała Zubkowicza (część polska), Eleny Vetrovej, Alaksandra Pańko i Andrej Abramczuka (część Białoruska). 

zamawiający:

Urząd Miasta Biała Podlaska

×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.