Opatów. Miasto na Bursztynowym Szlaku

Czwarte, zaktualizowane wydanie przewodnika turystycznego o Opatowie – mieście na Bursztynowym Szlaku (woj. świętokrzyskie). Publikacja została wydana w ramach Programu PolskaTurystyczna.pl przy współpracy Urzędu Miasta i Gminy Opatów.

Celem przewodnika Opatów. Miasto z Bursztynowego Szlaku – podobnie jak i innych pozycji z serii "Polska Turystyczna" – jest przybliżenie tego pięknego zakątka Polski jak najszerszemu gronu turystów. Książka składa się z pięciu rozdziałów tworzących małe kompendium wiedzy turystyczno-historycznej o Opatowie i okolicach. Można tu znaleźć zbiór legend oraz wybór utworów literackich poświęconych miastu z Bursztynowego Szlaku. Informacje praktyczne pomogą znaleźć nocleg, gospodę, ofertę kulturalną. Znajdą tu coś dla siebie zarówno miłośnicy spacerów wśród zabytkowych budynków, jak i amatorzy dłuższych pieszych wędrówek i wypraw rowerowych. Treść książki uzupełniają grafiki, archiwalne i współczesne zdjęcia, schematy oraz mapki ułatwiające zwiedzanie opisanych okolic.


zamawiający:

Urząd Miasta i Gminy Opatów

×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.