Turawa i Jeziora Turawskie

Innowacyjny projekt promocyjny Gminy Turawa (woj. opolskie) pt. "Turawa i Jeziora Turawskie" składa się z trzech powiązanych ze sobą narzędzi: przewodnika turystycznego w tradycyjnej (papierowej) formie, strony www light oraz aplikacji mobilnej wykorzystującej GPS na telefony z systemem Android. Wszystkie elementy zostały opracowane w języku polskim i niemieckim.

Kieszonkowy przewodnik turystyczny pt. "Turawa i Jeziora Turawskie", wydany został w języku polskim i niemieckim przez Gminę Turawa we współpracy z Programem PolskaTurystyczna.pl. W poszczególnych rozdziałach opisano położenie geograficzne, środowisko przyrodnicze, przedstawiono zarys dziejów okolic Turawy. Turysta znajdzie tu także informacje o zabytkach, znakowanych szlakach turystycznych oraz innych formach aktywnego wypoczynku. Kto zdecyduje się wyruszyć na wycieczkę pieszo, na rowerze lub samochodem, znajdzie w przewodniku rozdział z opisem kilku tras wycieczkowych. Na końcu publikacji umieszczono także rozdział z informacjami praktycznymi dotyczącymi infrastruktury turystycznej.

zamawiający:

Gmina Turawa

×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.