O nas

Amistad Group to grupa firm i marek rozwijających nowe technologie w zakresie nawigacji, geolokalizacji, turystyki i informacji. Specjalizujemy się w twórczym wykorzystaniu urządzeń mobilnych do promocji, wymiany informacji i rozwoju regionalnego.

Działalność Amistad Mobile koncentruje się na rozwiązaniach mobilnych, które mają wiele rozmaitych zastosowań w każdej branży. Zajmujemy się tworzeniem aplikacji natywnych dla systemów: Android iOS, Windows Phone.

W Amistad Mobile śledzimy dynamiczne zmiany zachodzące w obszarze technologii mobilnych. Wykorzystując nowe możliwości sprzętu i środowisk programistycznych, tworzymy aplikacje, które łączą innowacyjność z łatwością obsługi. To ułatwia użytkownikom korzystanie z nowych funkcji ich telefonów.

Połączenie innowacyjnych technologii na rynku mobile, szczegółowa analiza produktu, potrzeb klienta, konkurencji oraz perfekcyjna realizacja projektu są gwarantem powodzenia współpracy z Amistad Mobile.
×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.