Wiślana Trasa Rowerowa

Wiślana Trasa Rowerowa to projekt łączący osiem województw, którego celem jest utworzenie 1200-kilometrowego szlaku rowerowego Wisły. Aplikacja "Wiślana Trasa Rowerowa" zawiera mapę trasy w województwie kujawsko-pomorskim oraz opisy najważniejszych atrakcji turystycznych i przyrodniczych.

W aplikacji "Wiślana Trasa Rowerowa" znaleźć można opisy najważniejszych atrakcji turystycznych i przyrodniczych kujawsko-pomorskiego odcinka trasy. Możliwa jest też nawigacja po trasie i pobocznych szlakach rowerowych, dzięki czemu aplikacja staje się doskonałym przewodnikiem po okolicy. System GPS, z którego korzysta aplikacja, pozwala na ustalenie pozycji użytkownika oraz określenie, w jakiej odległości od niego znajdują się obiekty prezentowane w aplikacji. 

W ramach projektu wydana także została mapa oraz seria folderów opisujących atrakcje poszczególnych miejscowości i odcinków Wiślanej Trasy Rowerowej. Bezpłatne publikacje dostępne są w wersji drukowanej i elektronicznej.

Projekt stworzony w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej.

AppStore Google Play Microsoft

zamawiający:

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.