Częstochowa

"Częstochowa – przewodnik" to oficjalna aplikacja miasta Częstochowy, skierowana przede wszystkim do turystów odwiedzających miasto, przydatne informacje znajdą w niej także mieszkańcy. Zwiedzanie jest teraz jeszcze łatwiejsze! 
 
Mobilny przewodnik po Częstochowie to oficjalna aplikacja miasta, w której znaleźć można aktualne informacje o wydarzeniach kulturalnych i sportowych, uzupełnione o audioprzewodnik i elementy rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality). Osoby korzystające z aplikacji mają do dyspozycji prezentację ciekawych miejsc, zabytków i atrakcji turystycznych. W menu znajduje się również oferta miejskich instytucji kultury, a także wykaz częstochowskich pubów i restauracji wraz z lokalizacją. Przydatny jest także aktualny rozkład jazdy komunikacji miejskiej wraz z wyszukiwarką połączeń, która uwzględnia ewentualne przesiadki.
AppStore Google Play

zamawiający:

UM Częstochowa

×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.