Puławy i okolice

Puławy i okolice to zarówno przewodnik mobilny jak i publikacja drukowana po mieście, które kojarzy się z zielenią, wspaniałą historią, architekturą i wypoczynkiem. Stąd dotrzemy do Kazimierza Dolnego, Janowca nad Wisłą, Nałęczowa, Końskowoli, Bochotnicy, Wąwolnicy, Parchatki, Gołębia i wielu innych ciekawych miejsc w regionie.

W przewodnikach znajdziemy najciekawsze obiekty i trasy spacerowe w mieście i okolicy. Dodatkowo atutem aplikacji jest też sekcja prezentująca wydarzenia kulturalne w regionie, a także najnowsze aktualności dotyczące różnych aspektów życia publicznego. Prócz wyczerpująco opisanych obiektów, szlaków turystycznych, wydarzeń oraz aktualności aplikacja jest także bazą wspaniałych zdjęć prezentujących miasto i okolice. Przewodnik mobilny "Puławy" zawiera także planer, do którego można dodać szczególnie interesujące trasy, wydarzenia i obiekty, oraz skaner kodów QR.
 
Natomiast przewodnik drukowany "Puławy i okolice" to także bogato ilustrowana, pełna ciekawostek, informacji krajoznawczych i praktycznych, publikacja, która zachęca do odkrywania miasta. Pierwsza wersja tego przewodnika ukazała się w 2014 roku. 
AppStore Google Play Microsoft

zamawiający:

UM Puławy

×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.