Obywatelski Lublin

"Obywatelski Lublin" to oficjalna aplikacja Urzędu Miasta Lublin skierowana do mieszkańców. Znaleźć tu można aktualne informacje o decyzjach podejmowanych przez władze, zaproszenia do ich konsultowania oraz dyskusji o polityce miasta. 

Dzięki aplikacji "Obywatelski Lublin" wymiana opinii pomiędzy miastem i jego mieszkańcami nigdy nie była łatwiejsza. W prosty sposób można zapoznać się z aktualnie tworzonymi aktami prawnymi, skomentować ich treść oraz uzyskać zaproszenie na spotkanie dyskusyjne. Za pomocą aplikacji można zagłosować także na ulubione projekty w lubelskim budżecie obywatelskim. Dzięki geolokalizacji użytkownika mieszkańcy mają ułatwione wypowiadanie się w kwestiach dotyczących ich miejsca zamieszkania. Możliwe jest także logowanie i tworzenie kont. Zastosowany został także z system powiadomień push, dzięki któremu użytkownik otrzymuje najważniejsze informacje wprost na swojego smartfona.
 
AppStore Google Play Microsoft

zamawiający:

FLOP/UM Lublin

×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.