Bałtów i okolice

Aplikacja mobilna "Bałtów i okolice" przybliża północno-wschodnie tereny województwa świętokrzyskiego, tam gdzie styka się ono z Mazowszem i Lubelszczyzną. Aplikacja prowadzi zarówno szlakiem powszechnie znanych atrakcji turystycznych, jak i w miejsca, których próżno szukać w wielkich przewodnikach. 

Aplikacja "Bałtów i okolice" obejmuje swym zasięgiem 10 gmin należących do „LGD Krzemienny Krąg”. (Sadowie, Bodzechów, Ćmielów, Kunów, Rzeczniów, Sienno, Bałtów, Lipsko, Chotczę i Solec nad Wisłą). Znaleźć tu można wiele porad praktycznych: gdzie dobrze zjeść, gdzie znaleźć nocleg, gdzie zatankować auto i gdzie wypocząć. Aplikacja pomoże znaleźć najbliższy punkt informacji turystycznej i przybliży cykliczne imprezy w regionie. Prezentuje także najciekawsze trasy turystyczne regionu polecane przez użytkowników portalu społecznościowego Traseo.pl
AppStore Google Play

zamawiający:

Stowarzyszenie "Delta" oraz Stowarzyszenie "Bałt"

×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.