Żywieckie Questy

Aplikacja "Żywieckie Questy" zawiera grupę questów z regionu Żywiecczyzny - Ślemienia, Rychwałdu, Łysiny i Świnnej. Trasy questów są tak przygotowane by można było je przejść w około 1-1,5 godziny. Na trasie wędrówki użytkowników aplikacji znajdują się miejsca-przystanki, które stanowią cel wędrówki. 

 
Questy, czyli wierszowane zagadki, prowadzące użytkownika po poszczególnych atrakcjach okolicy, dostarczają mnóstwa rozrywki oraz wiedzy na tematy związane z regionem. Każda gra questowa "Żywieckich Questów" składa się z kilku etapów, zawierających zadania. Odnalezienie właściwej lokalizacji oraz rozwiązanie zagadki wiąże się z przejściem do następnego etapu. Za rozwiązanie wszystkich zagadek i ukończenie questu użytkownik zdobywa nagrodę – dyplom. Uczestnik zabawy może także podejrzeć położenie questów na mapie lub wybrać daną pozycję z listy. Aplikacja zawiera także planer, do którego użytkownik może dodać interesujące go treści. „Żywieckie Questy” do prawidłowego działania nie wymagają połączenia z internetem. 
AppStore Google Play

zamawiający:

Żywiecka Fundacja Rozwoju

×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.