Śląsk Cieszyński - Via Ducalis

Multimedialny przewodnik GPS "Droga Książęca – Via Ducalis" to wyprawa w przeszłość – do czasów kiedy Śląsk Cieszyński opanowany był najpierw przez Piastów, a następnie przez Habsburgów. Odwiedzając razem z aplikacją obiekty szlaku każdy może sam poznać niezwykle bogatą, ale też i niełatwą historię tych terenów.

 
Aplikacja mobilna "Droga Książęca - Via Ducalis" swoim zasięgiem obejmuje historyczny obszar Śląska Cieszyńskiego, a więc tereny obecnie znajdujące się zarówno na terenie Rzeczypospolitej Polskiej jak i Republiki Czeskiej. Użytkownik może korzystać z geolokalizacji, dzięki której nie tylko pozna swoją lokalizację, ale może także znaleźć drogę do wybranych obiektów szlaku. Wszystkie obiekty posiadają opis, który można nie tylko przeczytać, ale i wysłuchać. Aplikacja posiada także skaner QR kodów, opcję sharowania na portalach społecznościowych i moduł dojazdu.
 
Aplikacja posiada dwie wersje językowe: polską i angielską. Została stworzona na 2 systemy: android i iOS.
AppStore Google Play

zamawiający:

Powiat Cieszyński

×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.