Bydgoszcz

"Bydgoszcz – Mobilny Przewodnik" to darmowe narzędzie, które przyda się zarówno turystom jak i mieszkańcom Bydgoszczy. Aplikacja nie tylko ułatwi użytkownikowi pozyskiwanie niezbędnych informacji dotyczących miasta, ale sprawi również, że poznawanie Bydgoszczy stanie się niezapomnianą zabawą.

Aplikacja po Bydgoszczy zawiera szereg modułów, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w mieście: baza tras turystycznych, wydarzeń oraz obiektów, które zostały podzielone na kategorie, ułatwiające wyszukiwanie. Niektóre z nich posiadają także pliki audio lub materiały filmowe. Interesującą częścią aplikacji są także questy – zagadki prowadzące użytkownika po poszczególnych punktach na mapie miasta, będące doskonałym połączeniem zabawy i zwiedzania. Przydatny na pewno będzie rozkład jazdy komunikacji miejskiej, dający możliwość wyszukania połączenia z danego przystanku lub według linii. 

Aplikacja przygotowana została w dwóch językach: polskim i angielskim.

 
AppStore Google Play

zamawiający:

Urząd Miasta Bydgoszcz

×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.