Kameralne Pojezierze

"Kameralne Pojezierze" to mobilna aplikacja turystyczna jednego z najatrakcyjniejszych regionów wypoczynkowych na województwie lubelskim jakim jest Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie. Dzięki niej bez trudu można odkryć uroki tej krainy.

Mobilna aplikacja turystyczna jednego z najatrakcyjniejszych regionów wypoczynkowych na województwie lubelskim jakim jest Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie. Mobilny przewodnik zawiera rozbudowany moduł "O Regionie", w bazie miejsc znajduje się kilkaset obiektów podzielonych na kategorie. Każdy obiekt posiada opis, zdjęcie, dane teleadresowe oraz współrzędne geograficzne. Dużym ułatwieniem dla turysty są trasy turystyczne, które przygotowane zostały z myślą o jak najlepszej prezentacji okolicy. Dzięki mobilnemu przewodnikowi uzyskujemy także dostęp do aktualnej prognozy pogody i planera, do którego można dodać obiekty, trasy i wydarzenia. 

Aplikacja stworzona w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.
AppStore Google Play

zamawiający:

Powiat Łęczyński

×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.