Świętokrzyskie czaruje w 3D

Czarodziejska wędrówka przez region świętokrzyski to wyprawa szlakiem historii, kultury i tradycji, przebiegająca przez atrakcyjnie turystycznie i przyrodniczo regiony najstarszych polskich gór. Na spragnionych wrażeń czekają architektoniczne perły urokliwych miasteczek, pamiątki po wybitnych postaciach polskiej historii, piękne świątynie, przesiąknięte atmosferą zadumy klasztory, a także miejsca związane z kulturą ludową i atrakcje dla dzieci.

Stanowiący drugą część szerszego projektu album "Świętokrzyskie czaruje w 3D" na ponad czterdziestu stronach prezentuje najważniejsze zabytki regionu w formie zdjęć anaglifowych. Dzięki dołączonym do książki okularom odbiorca ma możliwość obejrzeć fotografie w trójwymiarze. Innowacyjny sposób prezentacji treści turystycznej na materiałach drukowanych powiększa atrakcyjność przekazu, intryguje i staje się źródłem dobrej zabawy zarówno dla dorosłych, jak i młodszych odbiorców.

zamawiający:

Świętokrzyska Regionalna Organizacja Turystyczna

×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.