Świętokrzyskie czaruje. Świętokrzyskie zdroje zdrowia i urody

"Świętokrzyskie czaruje. Świętokrzyskie zdroje zdrowia i urody" to kolorowy mini-przewodnik po miejscach, gdzie odnaleźć można cudowny mikroklimat, kontakt z nieskażoną przemysłem przyrodą, a przede wszystkim uzdrowicielskie wody lecznicze i mineralne. 

 
Przewodnik "Świętokrzyskie czaruje. Świętokrzyskie zdroje zdrowia i urody" to kompendium wiedzy o świętokrzyskich uzdrowiskach oraz o ciekawych miejscach, które chętnie zobaczą nie tylko kuracjusze. Trzy podrozdziały prezentują kolejno: krainę zwaną Ponidziem, powiat koniecki i ziemię staszowską. Ze względu na specyfikę publikacji sporo miejsca zajmują szczegółowe opisy poszczególnych obiektów uzdrowiskowych i prowadzonych w nich terapii. Nie zabrakło jednak informacji o zabytkach, ciekawych muzeach i tematycznych szlakach turystycznych, a także ciekawostek dopełniających obrazu regionu. Bogato ilustrowany przewodnik zawiera także część krajoznawczą oraz praktyczną. 

zamawiający:

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.