Kraków dla Niepełnosprawnych

Rozbudowany i użyteczny przewodnik po najciekawszych miejscach Krakowa, z dołączonymi informacjami na temat dostępności obiektów dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz udogodnień oferowanych osobom z problemami ze wzrokiem lub słuchem. 

Z myślą o osobach z dysfunkcją ruchu zamieszczono informacje o wypożyczalniach wózków inwalidzkich, o taksówkach dla osób niepełnosprawnych czy też o tym, gdzie osoby poruszające się na wózkach znajdą przystosowaną dla siebie toaletę, aptekę, sklep spożywczy. Każdy przyjezdny do Krakowa na pewno skorzysta z informacji o środkach transportu, o bazarach, parkingach strzeżonych, statkach wycieczkowych i wielu innych. Do przewodnika dołączona została także mapa Krakowa z zaznaczonymi najważniejszymi punktami. 
 
Wraz z przewodnikiem powstała aplikacja mobilna, która stanowi doskonałe uzupełnienie treści drukowanych. Aplikacja działa w trybie offline, ale niektóre elementy, w tym aktualizacja danych, wymagają połączenia z Internetem.

Aplikacja dostępna jest w czterech wersjach językowych: polskiej, angielskiej, francuskiej i rosyjskiej.
AppStore Google Play Microsoft

zamawiający:

Urząd Miasta Kraków

×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.