Opatów

Nowoczesny przewodnik mobilny po Opatowie to propozycje tras pieszych i rowerowych oraz questów po mieście i gminie Opatów. Samo miasto zachwyca dziś turystów bogatą historią i nieuchwytnym czarem malowniczych uliczek. Warto zobaczyć choćby potężną Bramę Warszawską czy niezwykłą, bo... podziemną, trasę turystyczną. 

W aplikacji zawarto sporo informacji praktycznych: jak dojechać, gdzie przenocować, co zjeść i jaką kupić pamiątkę. Całości dopełniają mapy, fotografie, informacje o aktualnych wydarzeniach oraz tematyczne questy, które w atrakcyjny sposób promują walory historyczne i kulturowe Opatowa. Aby przebyć trasę questingową należy uruchomić quest w aplikacji i udać się na jego początek. Podążając za wskazówkami ujętymi w wierszowanych instrukcjach przemieszczamy się do kolejnych punktów trasy rozwiązując zagadki. W efekcie docieramy do mety, na której czeka na nas skarb. Dzięki temu nie tylko możemy odwiedzić najciekawsze miejsca, ale także zagłębić się w ich historię. Zapraszamy do zabawy! 
 
Aplikacja działa zarówno w trybie online jak i offline. Po pierwszym pobraniu aplikacji dostęp do Internetu jest wymagany tylko w przypadku pobrania aktualizacji lub korzystania z nawigacji, która wskaże drogę do wybranego miejsca.
Google Play

zamawiający:

Urząd Miasta i Gminy w Opatowie

×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.