WC Radar

Znalezienie toalety publicznej, to często nie lada wzywanie. Szczególnie trudne mogą okazać się też, poszukiwania toalety bezpłatnej lub posiadającej określone udogodnienia np. dostosowanie dla osób niepełnosprawnych czy rodziców z dziećmi.

Aplikacja WC RADAR powstała, żeby rozwiązać ten problem. Intuicyjna, zaprojektowana w nowoczesnym stylu, pozwoli ci łatwo i szybko znaleźć toaletę publiczną w twojej okolicy. Wyposażenie aplikacji w przejrzystą mapę oraz sprawną nawigację maksymalnie ułatwi ci dotarcie do celu!

Dzięki WC RADAR dowiesz się jak wygląda stan czystości toalety czy konieczne jest uiszczenie opłaty, czy dostosowana jest dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową oraz rodziców z dzieckiem. Pięciogwiazdkowy system oceny pozwoli ci od razu poznać opinię innych użytkowników na temat konkretnej toalety! Znasz lokalizację toalety, której nie znalazłeś na mapie? Uzupełniaj bazę, dodając do niej nowe pozycje!

Google Play

zamawiający:

Agencja YOHO

×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.