Strony www: mosir.tychy.plmosm.tychy.pl wykonane na zamówienie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

- strona mosir.tychy.pl powstała przede wszystkim z myślą o mieszkańcach miasta. Jest bazą informacji związanych z obiektami i wydarzeniami organizowanymi przez MOSiR Tychy. Trudno sobie wyobrazić życie sportowe Tychów bez Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Utworzony przed 40 laty MOSiR stał się w mieście prawdziwym gigantem, jeśli chodzi o bazę sportową, organizację imprez, sport masowy i wyczynowy, pośrednio także w seniorskim wydaniu, ale przede wszystkim – w sporcie dzieci i młodzieży.

Ta strona to kompendium wiedzy o zajęciach sportowych, turniejach i zawodach organizowanych w Tychach. Można tutaj znaleźć informacje na temat poszczególnych obiektów sportowych, informacje o ich lokalizacji, dane kontaktowe, mapy dojazdu.

- strona mosm.tychy.pl powstała z myślą o osobach zainteresowanych zajęciami poszczególnych sekcji Miejskiego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Tychach. To również baza informacji o osiągnięciach zawodników ośrodka, o zawodach i imprezach sportowych organizowanych przez MOSM.