Siedlce

We współpracy z Urzędem Miasta Siedlce stworzono portal www.turystyka.siedlce.pl, aplikacje mobilne (iOS, Android, Windows) ze wspólnym CMSem i bazą danych. "Siedlce - otwarta brama w Dolinę Bugu" przedstawia informacje o mieście i jego okolicach. Znajdujące się w aplikacji mobilnej dane ułatwiają poznawanie jego historii. Aplikacja dostarcza także garść najświeższych informacji o imprezach i ofercie kulturalno-rekreacyjnej. Znaleźć tu można także bazę obiektów, podzielonych na kategorie, m.in. noclegi i lokale gastronomiczne. Kolejną atrakcyjną częścią aplikacji są questy, będące świetną propozycja połączenia aktywnego wypoczynku z turystyką odkrywczą i poznawczą.  

W przewodniku drukowanym, wydanym w bardzo poręcznym formacie umieszczone zostały informacje przydatne dla turystów odwiedzających region. Znajdziemy tu także treści opisujące trasy rowerowe - idealny sposób na zwiedzanie siedleckich zakątków. Całości towarzyszyły działania promocyjne, w tym PR, reklama w mediach i produkcja gadżetów reklamowych. 

×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.