Strona www Stowarzyszenia Euroregionu Glacensis

Euroregion Glacensis to obszar pogranicza, który został powołany w 1996 roku przez Stowarzyszenie Gmin Ziemi Kłodzkiej oraz Regionalne Stowarzyszenie Miast i Gmin Pogranicza Czech Moraw i Ziemi Kłodzkiej. Jego członkami są 32 polskie gminy i 84 czeskie miasta i gminy, a stolicami Euroregionu Glacensis są Kłodzko po stronie polskiej i Rychnov nad Kněžnou po stronie czeskiej. Stowarzyszenie Euroregionu Glacensis ma na celu uaktywnienie współpracy w ramach euroregionu, poprzez realizację programów i projektów na terenach przygranicznych.

Responsywna strona Euroregionu Glacensis stworzona przez Amistad, automatycznie dostosowuje się do ekranów urządzeń na których jest wyświetlana. Dostępna jest w trzech wersjach językowych: polskiej, czeskiej i angielskiej, posiada także ułatwienia dla osób niedowidzących. Na stronie stworzono moduł ankiet dający Stowarzyszeniu możliwość badania popularności produktów regionalnych.

http://euroregion-glacensis.ng.pl

zamawiający:

Stowarzyszenie Euroregion Glacensis

×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.