Busko Zdrój

Busko Zdrój to projekt składający się z mobilnego przewodnika i strony internetowej http://atrakcje.busko.pl. Aplikacja w czytelny i łatwy w obsłudze sposób (wykorzystując lokalizację gps) pozwala dotrzeć do najbardziej interesujących miejsc, prowadzi po atrakcyjnych szlakach turystycznych oraz prezentuje bogatą ofertę kulturalną regionu.

Zarówno aplikacja jak i strona www zawierają kompleksowe informacje o obiektach, trasach turystycznych i wydarzeniach. Zostały uporządkowane według przejrzystych kategorii, które ułatwiają przeglądanie i wyszukiwanie interesujących treści. Są wśród nich opisy najciekawszych zabytków, miejsc związanych z historią i kulturą regionu, rezerwatów i pomników przyrody, a także informacje praktyczne dotyczące noclegów i gastronomii.

Do aplikacji dołączono cztery interaktywne gry terenowe, dzięki którym w interesujący sposób można poznać najciekawsze zakątki Buska-Zdroju. Aplikacja została stworzona języku polskim.

zamawiający:

Buska Lokalna Grupa Działania Słoneczny Lider

×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.