Aplikacja mobilna zaprasza do poznania magicznych terenów Międzynarodowego Rezerwatu Biosfery Karpaty Wschodnie. W mobilnym przewodniku znajdziemy obszerną bazę obiektów z Bieszczadzkiego Parku Narodowego, Użańskiego Parku Narodowego oraz Parku Narodowego Połoniny. Wędrując przygranicznymi terenami trzech państw poznamy ich historię oraz niezwykłe miejsca - pomniki i rezerwaty przyrody, zabytki, cerkwie i ślady dawnego osadnictwa. Znajdziemy tu także encyklopedię roślin i zwierząt oraz najważniejsze informacje dotyczące obszaru.

Dużym ułatwieniem dla turysty poruszającego się po MRB Karpaty Wschodnie jest zbiór tras oraz sieć szlaków, po której możliwa jest nawigacja offline. Przy trasach znajdują się także obiekty warte odwiedzenia. Szlaki w Bieszczadach, bieszczadzkie połoniny, zabytki - na pewno nie będziecie się tutaj nudzić!

Sferyczne panoramy, na których zostały zaznaczone najważniejsze szczyty, pozwolą na jeszcze lepsze poznanie tych pięknych okolic. Spore wrażenie mogą zrobić także modele 3d, prezentujące dwa, nieistniejące już obiekty.

Zapraszamy do zapoznania się z funkcjami aplikacji i odwiedzenia okolic - polskie, słowackie i ukraińskie Bieszczady już czekają!

Aplikacja przygotowana jest w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i słowackiej.

WYRÓŻNIENIE