Aplikacja stworzona dla Urzędu Miasta w Jaworznie to kompendium wiedzy o mieście, oferujące wszystko co potrzebne turystom i mieszkańcom. To nie Ty szukasz, to miejska aplikacja szuka Ciebie. Wystarczy że zainstalujesz ją na telefonie, a ona poprowadzi Cię przez miasto.

Samochodem, rowerem, komunikacją publiczną - miejska aplikacja wskaże Ci optymalną trasę i sposób dotarcia do celu. Chcesz zwiedzać i zobaczyć coś wyjątkowego? Rezerwat z drapieżnymi rosiczkami, enklawę zagrożonych wyginięciem chomików europejskich czy spacer po autentycznym dnie oceanu sprzed 230 mln lat (dotknąć stopą powierzchni Ziemi sprzed ery dinozaurów)? Aplikacja doprowadzi Cię do tych wyjątkowych miejsc, które znajdują się wyłącznie w Jaworznie. Pora coś przekąsić? Miejska aplikacja zaprezentuje Ci lokalną ofertę gastronomiczną i wskaże drogę do wybranej restauracji. Chcesz spotkać ludzi, którzy dzielą Twoją pasję? Aplikacja zaproponuje Ci udział w lokalnym evencie – koncercie, wystawie, wydarzeniu kulturalnym, rajdzie rowerowym.

Mapa, przewodniki, informator kulturalny, rozkłady jazdy – wszystko to jest teraz zbędne. Aplikacja Miasta Jaworzna zadba o Twój komfort i zaoferuje najlepsze doświadczenia w tym mieście. Aplikacja powstałą w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.