West is the best

Aplikacja mobilna „West is the best” poprowadzi użytkownika po najpiękniejszych rejonach północno-zachodniej Polski, powstała ona dzięki współpracy dwunastu stowarzyszeń działających na tym terenie. Razem z przewodnikiem możemy bliżej poznać Pobrzeże Szczecińskie, Pojezierze Myśliborskie, Pojezierze Drawskie i Wałeckie, Równinę Pyrzycko-Stargardzką, Pojezierze Dobiegniewskie i Łagowskie, Łużyce Dolne, Lubuski Przełom Odry, Dolinę Środkowej Odry i Dolnego Bobru, Wał Zielonogórski i Kotlinę Kargowską, Dolinę Obry, Pojezierze Poznańskie oraz Pojezierze Sławskie.

W aplikacji znajdziemy ponad 4000 obiektów podzielonych na kategorie ułatwiające wyszukiwanie. Najciekawszą z nich jest Top Regionu, która prezentuje najważniejsze zabytki i najbardziej atrakcyjne miejsca. Ciekawe są też bajkowe opisy z opowieściami i legendami. Każde z miejsc posiada dane teleadresowe oraz współrzędne, dzięki czemu z łatwością można je zlokalizować na mapie oraz wyznaczyć do nich trasę. Obiekty zostały wzbogacone o panoramy sferyczne oraz nagrania lektora. Bogatą bazę w mobilnym przewodniku stanowią również trasy, których jest ponad 300. Podzielone m.in. na trasy rowerowe, piesze i kajakowe są doskonałą podpowiedzią w jaki sposób można spędzić czas w tym malowniczym regionie i jakim szlakiem podążać, aby zobaczyć jak najwięcej ciekawych miejsc. Na podstawie wszystkich tras została opracowana sieć szlaków, dzięki czemu z nawigacji można korzystać w trybie offline.

Aplikacja „West is the best” zawiera także około 70 gier terenowych, które w nowoczesny i atrakcyjny sposób przybliżą turystom najciekawsze miejsca północno-zachodniej Polski. Zagadki, z którymi będą mogli zmierzyć się użytkownicy aplikacji, zostały ułożone w taki sposób, aby zaciekawić treścią i w sposób interesujący zaprezentować opisywany obiekt. Znajdziemy tu m.in. zagadki tekstowe, quizzy i puzzle. Ich różnorodność sprawia, że każda gra jest inna i nie mniej intrygująca. Ciekawą opcją jest także geocaching, którego miłośnicy mogą znaleźć w aplikacji informacje na temat skrytek i ich lokalizacji.

Mobilny przewodnik został przygotowany w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej. Tłumaczone są nie tylko treści tekstowe, ale również nagrania audioprzewodnika.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.