Cieszyn. Český Těšín

Cieszyn i Czeski Cieszyn to dwa partnerskie miasta, od lat połączone wspólną historią. Położone po obu stronach rzeki Olzy, u stóp Beskidu Śląskiego, zapraszają turystów do odwiedzenia ich urokliwych zakątków. Mobilna aplikacja turystyczna, którą stworzyliśmy na zamówienie gminy Cieszyn to bogata baza obiektów – przede wszystkim zabytków i atrakcji turystycznych, a także gastronomii i obiektów noclegowych wraz z opisami i zdjęciami. Są propozycje kilku tras turystycznych, prowadzące użytkownika po najciekawszych miejscach okolicy, natomiast wyjątkową propozycją zwiedzania miast są trzy gry terenowe oparte na geolokalizacji, związane z regionem.
W mobilnym przewodniku na smartfony znajdziemy również informacje o historii miasta oraz planer, w którym możemy umieścić obiekty i trasy, aby zawsze mieć je pod ręką. Aplikacja mobilna została stworzona w pięciu językach: polskim, czeskim, angielskim, francuskim i niemieckim, a do prawidłowego działania nie wymaga połączenia z internetem, wystarczy wcześniej zaktualizować bazę danych. Zapraszamy do Cieszyna z naszym mobilnym przewodnikiem turystycznym!

AppStore Google Play

zamawiający:

Gmina Cieszyn

×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.