„Kujawsko-Pomorskie” to aplikacja mobilna na systemy iOS oraz Android, która w ramach kampanii z cyklu „Paszport Turystyczny” pozwala na odkrywanie dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego „Konstelacji dobrych miejsc”: Kujaw, Pałuk, Borów Tucholskich, Doliny Dolnej Wisły i Pojezierza Brodnickiego. Użytkownicy aplikacji mogą zapoznać się z mapą i opisami wartych odwiedzenia atrakcji turystycznych, dowiedzieć się o planowanych wydarzeniach kulturalnych, uczestniczyć w grach terenowych, zbierać punkty i wygrywać vouchery czy zniżki na produkty i usługi.

W „Paszporcie do Natury” znaleźć można propozycje 7 tras i kilkudziesięciu malowniczych miejsc w parkach krajobrazowych i pełnych zieleni miastach. Można je łączyć w dowolne ścieżki i tworzyć własne Konstelacje podróży!

Kolejna odsłona kampanii, czyli „Paszport od kuchni”, to zachęta do odkrywania regionalnych smaków: od słonecznych miodów po kozie sery, od Powideł Strzeleckich po Musztardę Kcyńską, od Karpia Nakielskiego po gęsinę z kujawskiej Kołudy.

WYRÓŻNIENIE: