Treespot Kraków

"Treespot Kraków" - system informacji miejskiej, który dostarcza informacji na temat bieżących wydarzeń w mieście oraz obiektów przydatnych nie tylko turyście, ale i mieszkańcom - kina, kawiarnie, restauracje, hotele i wiele innych!
 

Zapraszamy do zwiedzania Krakowa za pomocą aplikacji GPS i serwisu Treespot. "Treespot Kraków" to przewodnik - mapa wychodzący naprzeciw oczekiwaniom zarówno turystów zwiedzających Kraków, jak i jego mieszkańców poszukujących aktualnych informacji o ciekawych wydarzeniach odbywających się w mieście. Największymi atutami aplikacji są: przejrzysty interfejs, za pomocą którego użytkownik może w prosty sposób dotrzeć do interesujących go informacji, działanie aplikacji w trybie off-line oraz aktualizowana na bieżąco baza obiektów i wydarzeń. Całość uzupełniają specjalnie przygotowane propozycje tras pieszych i rowerowych. 

 
×
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i wiedzieć więcej o wdrażanych przez nas innowacyjnych rozwiązaniach?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.